Komunikacja miejska - zmiany na linii 2BIS - od dnia 19.06.2019 r.

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Urząd Miasta w Pruszkowie informuje, że od dnia 19. 06.2019 r. (środa) uruchomione zostaną nowe przystanki w ulicy Bolesława Prusa: Ceramiczna i Kubusia Puchatka , zawieszony zostanie przystanek: Al. Wojska Polskiego 01 Autobus Linii 2BIS będzie kursować na trasie: Osiedle Staszica - Plantowa - Powstańców - Bolesława Prusa - Armii Krajowej - Lipowa - WKD Pruszków Rozkład jazdy nie ulega zmianie Szczegółowe informacje dostępne będą na stronie Miasta Pruszkowa oraz na przystankach autobusowych i w autobusach komunikacji miejskiej,  w zakładce Komunikacja w aktualnościach i rozkładach jazdy na stronie internetowej Miasta Pruszkowa www.pruszkow.pl Za utrudnienia przepraszamy Dodatkowe informacje: Wydział Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej Urzędu Miejskiego w Pruszkowie. Tel.: 22 735 88 35

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/komunikacja/komunikacja-miejska-zastepcza/aktualnosci/komunikacja-miejska-zmiany-na-linii-2bis-od-dnia-19.06.2019-r.
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.