Oferta kulturalno-sportowa dla dzieci wraz z opiekunami przygotowana na czas strajku pracowników oświaty

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Poniżej znajdą Państwo informacje na temat oferty uruchomionej dla dzieci w Mieście Pruszkowie na czas trwającego strajku nauczycieli: BEZPŁATNE wejście na Basen Kapry (dziecko + opiekun) za okazaniem aktualnej legitymacji szkolnej ze szkoły pruszkowskiej. Wejście na basen w godzinach 9:00 – 15:00. BEZPŁATNE wejście na wystawę w Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego i zwiedzanie wraz z przewodnikiem w godzinach 9:00 - 16:00. Wejście po okazaniu aktualnej legitymacji szkolnej ze szkoły pruszkowskiej. BEZPŁATNY udział dzieci w piątek 12 kwietnia 2019 r. w zajęciach tanecznych przeprowadzanych w szkołach przez Dance Imperium Centrum Tańca i Ruchu (wg potrzeb zgłoszonych przez Dyrektorów szkół) BEZPŁATNE zajęcia sportowe w Centrum Kultury i Sportu w godzinach 10:00 – 14:00 w dniach 10-12 kwietnia, na boisku lub w hali sportowej. Na miejscu będą 2 osoby z uprawnieniami pedagogicznymi, które przeprowadzą zajęcia dla: - grupy 20 dzieci w wieku do 10 lat lub - grupy 30 dzieci w wieku do 15 lat. W przypadku braku pogody, zajęcia zostaną przeprowadzone wyłącznie na hali sportowej. Zapisy pod numerem telefonu: 787 000 275. Serdecznie dziękujemy Dyrektorom Instytucji Miejskich i (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/edukacja/aktualnosci/oferta-kulturalno-sportowa-dla-dzieci-wraz-z-opiekunami-przygotowana-na-czas-strajku-pracownikow-oswiaty

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.