Lista projektów rekomendowanych do realizacji w roku 2019

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Rada Programowa ds. Budżetu Obywatelskiego, na posiedzeniu w dniu 9 lipca  2018 roku, na podstawie Rozdziału VI pkt 18 Regulaminu Budżetu Obywatelskiego w Pruszkowie III Edycja – lata 2018/2019 utworzyła listę rekomendowanych do realizacji w 2019 projektów dla każdego z obszarów miasta. Rada na podstawie regulaminu wskazała projekty, które uzyskały największą liczbę punków z ważnych głosów, aż do wyczerpania ogólnej kwoty przeznaczonej na realizację zadań w ramach budżetu obywatelskiego w danym obszarze. W sytuacji, gdy pozostałe w obszarze środki finansowe nie pozwalały na realizację kolejnego projektu za rekomendowany do realizacji był uznawany projekt zajmujący niższą pozycję na liście, jeżeli koszty jego realizacji mieściły się w kwocie pozostałej do rozdysponowania. Rada Programowa ds. Budżetu Obywatelskiego rekomenduje Prezydentowi Miasta oraz Radzie Miasta Pruszkowa następujące projekty: Obszar I Mini SKATEPARK na Gąsinie Obszar II Seniorada III – Żbików Nowe oblicze „Dzwonu Żbikowa”Rodzinne Grillowanie – miejsce na piknik w Parku Mazowsze Szersza Perspektywa – pokazy filmowe na Żbikowie Znani i nieznani ludzie z Pruszkowa Obszar III Świetlica osiedlowa dla Mieszkańców (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/urzad/aktualnosci/lista-projektow-rekomendowanych-do-realizacji-w-roku-2019

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.