Małe rocznicowe granty

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Rocznice święcić należy nie tylko wspomnieniem, lecz postanowieniem nowych czynów (Józef Piłsudski) W Budżecie Miasta Pruszkowa na rok jubileuszowy 2018 przewidziane zostały środki finansowe w formie Małych Grantów, przeznaczone dla organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 450). Zachęcam do szczególnego uczczenia rocznicy stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości poprzez zaproponowanie mieszkańcom Pruszkowa różnorakich projektów kulturalnych i sportowych skierowanych do szerokiego grona odbiorców. Podtrzymywanie i upowszechnianie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej, a także wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej, to jedne z ważniejszych założeń wspomnianej ustawy. Świętowanie rocznic, to również wspólna, dobra zabawa łącząca pokolenia. Gorąco zapraszam do współpracy i składania ofert. Jan Starzyński, Prezydent Pruszkowa Pod tym adresem znajdą Państwo treść ogłoszenia http://pruszkow.bip.gmina.pl/index.php?id=721 oraz uproszczony wzór oferty, a także (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/organizacje-pozarzadowe/aktualnosci/male-rocznicowe-granty2

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.