Dlaczego warto zgłosić projekt do budżetu obywatelskiego?

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Budżet obywatelski to wyjątkowa okazja do rzeczywistego i bezpośredniego współdecydowania o tym, na co zostanie wydana część budżetu naszego miasta. Daje on możliwość zgłaszania i promowania własnych ciekawych pomysłów na rzecz mieszkańców, przyczyniających się do poprawienia funkcjonowania nie tylko własnej okolicy, ale i całego miasta. Do budżetu obywatelskiego zgłaszać można projekty, które dotyczą najróżniejszych sfer naszego życia: sportu, rekreacji, edukacji, kultury, komunikacji, ochrony środowiska, pomocy społecznej, przestrzeni publicznej, zieleni miejskiej itp. Nie czekaj! Pójdź za przykładem innych mieszkańców i włącz się w rozwój naszego miasta! Czekamy właśnie na Ciebie! Przypominamy,  masz czas do 24 czerwca 2019r. aby zgłosić swój  projekt. Możesz to zrobić: najprościej za pomocą elektronicznego formularza dostępnego na: https://pruszkow.bo2020.pl/ lub złożyć w formie papierowej w kancelarii Urzędu Miasta w kopercie z napisem "BUDŻET OBYWATELSKI" w godzinach pracy Urzędu. Pamiętaj, zbierz 30 podpisów poparcia od mieszkańców Pruszkowa. Jeśli składasz więcej projektów, to do każdego projektu załącz odrębną listę poparcia. Wszystkie potrzebne do tego materiały i (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/urzad/aktualnosci/dlaczego-warto-zglosic-projekt-do-budzetu-obywatelskiego2
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.