ZABEZPIECZENIE PREWENCYJNE - "ZNICZ 2017"

Opublikowano: ; Źródło: Straż Miejska w Pruszkowie

W całym kraju służby porządkowe przygotowują się do zabezpieczenia bezpieczeństwa osobom udającym się na groby bliskich. Również nasza jednostka z końcem października rozpoczęła przygotowania do tych działań. Święto Zmarłych, to okres kiedy funkcjonariusze pruszkowskiej Straży Miejskiej, rozpoczynają coroczne, wzmożone działania w rejonie cmentarzy, w ramach prowadzonych akcji pn. "HIENA i ZNICZ" W tym roku, na terenie miasta Pruszkowa działania prowadzone będą w dniach 28 października do 02 listopada 2017 roku. W prowadzonych czynnościach wykorzystany zostanie także System Monitoringu Wizyjnego Miasta oraz dodatkowe patrole piesze i zmotoryzowane. Kamery monitoringu miejskiego i obsługujący je dyżurni, będą wspierać pruszkowskich strażników miejskich i policjantów w zapewnieniu bezpieczeństwa osobom odwiedzającym groby bliskich w tych dniach. Ze względu na zapowiadaną aurę pogodową, zwracamy się z prośbą do wszystkich aby zachować w tym okresie wzmożoną uwagę i ostrożność. Mając wieloletnie doświadczenie z poprzednich zabezpieczeń, mamy nadzieję, że w podsumowaniu działań, nie odnotujemy większych zdarzeń w związku z prowadzonymi działaniami. W Akcji prewencyjnego zabezpieczenia (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://strazmiejska.pruszkow.pl/sm3/aktualnoci/351-zabezpieczenie-prewencyjne-qznicz-2017q

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Wybory samorządowe w Pruszkowie
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.