Pierwszy Test Wiedzy o Pruszkowie dla dorosłych „Co wiesz o Pruszkowie?”

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Ośrodek Aktywizacji Seniorów „AS” w Pruszkowie wspólnie z Książnicą Pruszkowską oraz pomysłodawczynią testu – Panią Haliną Gniadek zapraszają wszystkich odważnych mieszkańców Pruszkowa i okolic na I Test Wiedzy o Pruszkowie dla Dorosłych „Co wiesz o Pruszkowie?”. Test odbędzie się 19 maja 2018 r. w gościnnej Sali Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pruszkowie, przy ulicy Hubala 4 . Regulamin I Testu Wiedzy o Pruszkowie dla Dorosłych „Co wiesz o Pruszkowie?”1. Organizatorem I Testu Wiedzy o Pruszkowie dla Dorosłych „Co wiesz o Pruszkowie?” jest Ośrodek Aktywizacji Seniorów „AS” w Pruszkowie oraz Książnica Pruszkowska. Współorganizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II  w Pruszkowie. 2. Zasady uczestnictwa: a) test przeznaczony jest dla pełnoletnich mieszkańców Pruszkowa; b) warunkiem uczestnictwa w teście jest rejestracja telefoniczna do 18 maja 2018 r. Osobą przyjmującą zgłoszenia jest pani Halina Gniadek, nr telefonu: 668 523 506; c) każdej zgłaszającej się osobie zostanie przypisany numer porządkowy, którym będzie posługiwała się komisja konkursowa, by zapewnić anonimowość i obiektywną ocenę uczestników; d) uczestnicy testu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/kultura/aktualnosci/pierwszy-test-wiedzy-o-pruszkowie-dla-doroslych-co-wiesz-o-pruszkowie

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.