Masz 3 dni! Ostatnia szansa, aby zgłosić projekt do BO 2019!

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Do 9 marca wszyscy mieszkańcy Pruszkowa, którzy ukończyli 14 lat mogą składać swoje propozycje do budżetu obywatelskiego. Budżet obywatelski to wyjątkowa okazja do rzeczywistego i bezpośredniego współdecydowania o tym, na co zostanie wydana część budżetu miejskiego. Dzięki niemu możecie Państwo przygotowywać własne projekty i popierać te zgłoszone przez innych, które w Państwa opinii najbardziej przyczynią się do rozwoju najbliższego otoczenia. Nie zwlekaj z podjęciem decyzji! Masz jeszcze 3 dni i zgłoś projekt w tej Edycji. Następna szansa dopiero za rok! Rozdysponuj przyznane środki finansowe na Twój Obszar. Zastanów się, co powinno zostać wykonane w ramach środków budżetu obywatelskiego, opracuj swój pomysł. Sprawdź jaką kwotą dysponujesz!  Wskaż miejsce, wyceń projekt,  zbierz 30 podpisów - poparcia z Twojego obszaru i zgłoś projekt na formularzu zgłoszeniowym. Możesz to zrobić: a) elektronicznie za pomocą interaktywnego formularza aplikacji elektronicznej : http://pruszkow.citizenpro.pl/ lub, b) tradycyjnie w formie papierowej w kancelarii Urzędu Miasta Pruszkowa w kopercie z napisem „BUDŻET OBYWATELSKI”  w godzinach pracy Urzędu lub, c) zeskanowany formularz przesłać wraz z (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/urzad/aktualnosci/masz-3-dni!-ostatnia-szansa,-aby-zglosic-projekt-do-bo-2019!

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.