Uwaga! Kolizja na przejeździe kolejowym w ciągu ul. Nadarzyńskiej w Grodzisku Mazowieckim

Opublikowano: ; Źródło: WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że ok. godz. 20:35 na przejeździe kolejowym w ciągu ul. Nadarzyńskiej w Grodzisku Mazowieckim (przystanek osobowy Grodzisk Mazowiecki Jordanowice) miała miejsce kolizja pociągu ruszającego z przystanku osobowego z samochodem osobowym. Pociąg poruszał sie w relacji Grodzisk Mazowiecki Radońska (20:31) - Warszawa Śródmieście WKD (21:26). W związku z kolizją ruch pociągów na szlaku Grodzisk Mazowiecki Radońska - Podkowa Leśna Główna pozostaje wstrzymany do odwołania. Na miejscu kolizji prowadzone są czynności wyjaśniające z udziałem Policji. Pociąg nr 164 w relacji Grodzisk Mazowiecki Radońska (20:31) - Warszawa Śródmieście WKD (21:26) do czasu zakończenia czynności wyjaśniających pozostaje opóźniony. Za utrudnienia w podróżowaniu serdecznie przepraszamy.

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/760-uwaga-kolizja-na-przejezdize-w-ciagu-ul-nadarzynskiej-w-grodzisku-mazowieckim.html

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.