Za nami weekend pełen wrażeń…

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Za nami Inauguracja Centrum Kultury i Sportu oraz Festiwal „Lato, lato, lato czeka...”. Z tej okazji miniony weekend nie mógł odbyć się bez licznych koncertów, pokazów tanecznych, animacji i zabaw dla dzieci, zawodów sportowych, pokazów filmowych oraz zwiedzania nowego budynku Centrum Dziedzictwa Kulturowego. W sobotę 9 czerwca spotkaliśmy się na terenie Centrum Kultury i Sportu, gdzie po uroczystym przecięciu wstęgi mieszkańcy mogli zwiedzić budynek Centrum. Sala widowiskowa i audytoryjna, sale malarstwa i rzeźby, strefa biurowa i konferencyjna, ścianka wspinaczkowa oraz boisko do ricocheta tylko część pomieszczeń, które można było zobaczyć. Na scenie zobaczyć mogliśmy występ ZTL „Pruszkowiacy”, popisy klauna Tomiego, pokaz żonglerki, capoeir’y i zumbę. W Hali Znicz i strefie sportowej czekała na nas cała gama atrakcji sportowych TAI-CHI, zajęcia fitness Krav-maga, karate, joga, siatkówka plażowa, koszykówka z zawodnikami Elektrobud-Investment Znicz Basket Pruszków oraz zawodniczkami Panattoni Europe Lider Pruszków, piłka nożna z piłkarzami Znicza Pruszków. W sali widowiskowej odbyła się Parapetówka Pruszkowskiego Klubu Filmowego, a w sali audytoryjnej wykład „Żywienie jako (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/kultura/aktualnosci/za-nami-weekend-pelen-wrazen

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.