Konsultacje z Mieszkańcami

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Szanowni Mieszkańcy, w  związku z planowanym zagospodarowaniem terenu przy ul. Latter (w miejscu po parkingu strzeżonym) w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Żwirowisko informuję, że w dniu 17.09.2018 r. od godziny 18.00 odbędą się dodatkowe konsultacje w Przedszkolu Miejskim nr 13 przy ul. Antka w Pruszkowie. Na potrzeby konsultacji społecznych przygotowane zostały 3 wstępne koncepcje zagospodarowania terenu. Z uwagi na zróżnicowane oczekiwania dotyczące sposobu zagospodarowania terenu oraz funkcji jaką ma pełnić, zdecydowano o przeprowadzeniu konsultacji z mieszkańcami, którzy będą mieli możliwość określenia swoich oczekiwań. Koncepcje są wyłożone do wglądu w Administracji Osiedla przy ul. Lalki,  w Przedszkolu Miejskim nr 13 oraz w Urzędzie Miasta Pruszkowa w Wydziale Ochrony  Środowiska (pokój 19) do dnia 14.09.2018r, na podstawie których zainteresowani mieszkańcy będą mogli wypełnić przygotowaną na ten temat ankietę. Tutaj mogą Państwo wypełnić ankietę Jednocześnie informuję, że do dnia 14.09.2018r br. prowadzone będą konsultacje za pośrednictwem strony internetowej miasta oraz Facebooka Po zakończeniu konsultacji na podstawie wybranego wariantu koncepcji rozpoczęta zostanie (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/wydzial-ochrony-srodowiska/aktualnosci/konsultacje-z-mieszkancami-

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.