Szkolenie NGO

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Prezydent Miasta Pruszkowa, Pan Jan Starzyński zaprasza organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, prowadzące działalność pożytku publicznego na terenie Miasta Pruszkowa lub na rzecz jego mieszkańców na SZKOLENIE W ZAKRESIE PRZEKAZYWANIA I ROZLICZANIA DOTACJI W TRYBIE USTAWY O DZIAŁALNOŚCI POŻYTKU PUBLICZNEGO I O WOLONTARIACIE ORAZ PRZEPISÓW WYKONAWCZYCH. NOWE DRUKI. Szkolenie odbędzie się dnia 5 grudnia 2018 r . w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Helenowskiej 3a, 05-804 Pruszków. Do wyboru są dwa bloki szkoleniowe trwające 3h każdy: Godzina 13.00 – 16.00 Godzina 17.00 – 20.00 Zapisy prosimy kierować na adres mailowy: [email protected] lub telefonicznie 22 735-87-27 do dnia 3 grudnia 2018 r . podając: imię i nazwisko osób zgłaszanych; wybrany blok szkoleniowy; kontakt do osób zgłaszanych. Program pokrótce: Szczegółowe omówienie zagadnień związanych z dotacjami; Oferta realizacji zadania publicznego; Sprawozdanie z wykonania zadania publicznego; Przesunięcia między pozycjami w kosztorysie; Prowadzenie (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/organizacje-pozarzadowe/aktualnosci/szkolenie-ngo

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.