Honorowanie biletów KM i WKD w okresie od 11 – 18.03.2018 r.

Opublikowano: ; Źródło: WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w związku z zamknięciem toru nr 3 na linii średnicowej podmiejskiej w okresie 11 – 18 marca 2018r., na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Śródmieście (w obu kierunkach), w pociągach uruchamianych przez: KM – honorowane będą wszystkie ważne bilety WKD, w tym również bilety pracownicze; WKD – honorowane będą wszystkie ważne bilety KM. KM podróżnego z nieważnym (w tym nie skasowanym) biletem jednorazowym WKD, windykacja należności z tytułu przejazdu pociągiem KM, dokonywana jest przez KM, na zasadach obowiązujących w KM; WKD podróżnego z nieważnym biletem KM, windykacja należności z tytułu przejazdu pociągiem WKD, dokonywana jest przez WKD na zasadach obowiązujących w WKD. Bilet jednorazowy WKD skasowany w pociągu WKD będzie ważny na dalszy przejazd pociągiem KM wyłącznie w strefie czasowej określonej na bilecie, pod warunkiem zachowania czasu ważności strefy czasowej zawartej na bilecie. Podróżny zamierzający odbyć przejazd pociągiem KM, a posiadający nie skasowany bilet jednorazowy WKD, zobowiązany będzie wejść do pociągu KM pierwszymi drzwiami (licząc od czoła pociągu) i zgłosić się do kierownika pociągu w celu (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/689-honorowanie-biletow-km-i-wkd-w-okresie-od-11-18-03-2018-r.html

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.