Dyskusja publiczna dotycząc projektu „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Pruszkowa”

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Szanowni Mieszkańcy, Zapraszamy na dyskusję publiczną dotyczącą projektu „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Pruszkowa” (wraz z prognozą oddziaływania na środowisko), która odbędzie się 13 września 2021r. o godziny 18:00 za pomocą środków porozumiewania się na odległość na platformie ZOOM. Istnieje możliwość zapoznania się z projektem ww. studium uwarunkowań na stronie. Osoby zainteresowane udziałem… Artykuł Dyskusja publiczna dotycząc projektu „Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Pruszkowa” pochodzi z serwisu Pruszków .

Przeczytaj pełną treść informacji https://www.pruszkow.pl/mieszkancy/aktualnosci-mieszkaniec/dyskusja-publiczna-dotyczac-projektu-studium-uwarunkowan-i-kierunkow-zagospodarowania-przestrzennego-miasta-pruszkowa/
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.