Uwaga! Przerwa w dostępie do usługi systemu informacji pasażerskiej od dnia 26.06.2019

Opublikowano: ; Źródło: WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, że w związku z awarią wewnętrznej sieci teletechnicznej odpowiedzialnej za zarządzanie elementami systemu peronowej informacji pasażerskiej, która miała miejsce w dniu 26.06.2019 (środa) ok. godz. 13:30, do odwołania nastąpi przerwa w dostępie do usługi systemu informacji pasażerskiej na stacjach i przystankach osobowych linii WKD. Na części tablic informacji pasażerskiej został zamieszczony komunikat specjalny, natomiast część tablic prezentuje komunikat awaryjny "brak odjazdów" oznaczający brak możliwości pobrania danych o odjazdach pociągów z głównego serwera zarządzającego z uwagi na zaistniałą awarię. Przewidywany termin przywrócenia prawidłowej pracy wszystkich elementów systemu w ramach prowadzonych prac konserwacyjnych: 27.06.2019 (czwartek), do godz. 23:59. Za wszelkie utrudnienia w dostępie do usługi systemu informacji pasażerskiej na stacjach i przystankach osobowych linii WKD serdecznie przepraszamy.

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/874-uwaga-przerwa-w-dostepie-do-uslugi-systemu-informacji-pasazerskiej.html
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.