FESTYN NAUKOWY w Otrębusach w dniu 8.09.2019 r. godz. 13:00-20:00

Opublikowano: ; Źródło: WKD

FESTYN NAUKOWY w Otrębusach w dniu 8.09.2019 r.  godz. 13:00-20:00 „Nauka nie idzie w las, tylko w nas” - pod takim hasłem już 8 września odbędzie się coroczny sołecki festyn z cyklu U NAS OK. Będzie to okazja, aby połączyć naukę z dobrą zabawą oraz upamiętnić, zmarłego przed pięciu laty, mieszkańca Otrębus, artystę, społecznika i pierwszego organizatora otrębuskich festynów - Tadeusza Stachowicza. Tegoroczny festyn podzielony będzie na trzy różne strefy: naukową, społeczno-obywatelską i kreatywną. W pierwszej odbywać się będą pokazy naukowe i działania rozwijające naturalną potrzebę poznawania i uczenia się dorosłych i dzieci. Strefa społeczno-obywatelska będzie miała charakter hapenningu informacyjno-qizowego. W strefie związanej z kreatywnością będzie miejsce na doświadczanie wszystkimi zmysłami otaczającego świata, kolorów, zapachów i dźwięków. Do współpracy przy tym wydarzeniu i zapewnienia ciekawych atrakcji zaproszeni zostali nie tylko lokalni i stali partnerzy, firmy czy instytucje. Przy tej edycji zaprezentują się także specjalni goście, m.in. Wiktor Niedzicki, znany popularyzator nauki czy Storyteller Museum – Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści. Oprawę muzyczną zapewnią (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/900-festyn-naukowy-w-otrebusach-w-dniu-8-09-2019-r-godz-13-00-20-00.html
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.