UWAGA! Przerwa w dostępie do usługi systemu informacji pasażerskiej w dniu 05.04.2018

Opublikowano: ; Źródło: WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że w związku z uszkodzeniem sieci transmisyjnej dostawcy usług dostępu do łączności internetowej dla spółki WKD, w dniu 05.04.2018 mogą wystąpić utrudnienia w dostępie do usługi systemu dynamicznej informacji pasażerskiej na tablicach zlokalizowanych na peronach stacji i przystanków osobowych linii WKD. Informacje o obowiązującym rozkładzie jazdy pociągów są dostępne na plakatowych rozkładach jazdy zamieszczonych w gablotach i wiatach przystankowych. Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy. Przewidywany termin usunięcia uszkodzenia i przywrocenia dostępu do sieci internetowej przez zewnętrznego dostawce ok. godz. 15:00.

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/700-uwaga-przerwa-w-dostepie-do-uslugi-systemu-informacji-pasazerskiej-w-dniu-05-04-2018.html

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.