UWAGA! Przerwa w dostępie do usługi systemu informacji pasażerskiej od dnia 15.04.2019

Opublikowano: ; Źródło: WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że w związku z zaistniałą z przyczyn niezależnych od spółki znaczną niestabilnością sygnału GPS umożliwiającego bieżące lokalizowanie położenia poszczególnych jednostek taboru kolejowego na linii WKD, od dnia 15.04.2019 występują utrudnienia w dostępie do usługi systemu dynamicznej informacji pasażerskiej na tablicach zlokalizowanych na peronach stacji i przystanków osobowych linii WKD. Większość kursów pociągów znajdujących się na trasie jest poprawnie identyfikowana przez system lokalizacji, natomiast dane na temat części kursów ulegają zakłóceniu, niezależnie od typu pojazdu, co może powodować na generowanie informacji o prognozowanych odjazdach z poszczególnych stacji i przystanków w zakresie znacznie odbiegającym od sytuacji rzeczywistej. W związku z powyższym od dnia 15.04.2019 do odwołania informacje o przewidywanych odjazdach pociągów prezentowane na peronowych tablicach systemu informacji pasażerskiej w układzie wierszowym ulegają wyłączeniu i zostają zastąpione przez komunikat specjalny. Informacje o obowiązującym rozkładzie jazdy pociągów są dostępne na plakatowych rozkładach jazdy zamieszczonych w gablotach i wiatach (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.wkd.com.pl/aktualnosci/856-uwaga-przerwa-w-dostepie-do-uslugi-systemu-informacji-pasazerskiej-od-dnia-15-04-2019.html
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.