POMÓŻ RATOWNIKOM - wpisz w telefonie numer ICE

Opublikowano: ; Źródło: Straż Miejska w Pruszkowie

Pomóżmy ratownikom w ratowaniu naszego zdrowia i życia wpisując do swojego osobistego telefonu komórkowego numer kontaktowy z osobą najbliższą pod używanym powszechnie w świecie znakiem "ICE - z ang. In Case of Emergency" (w nagłym wypadku) . Osoba ta powinna znać naszą grupę krwi, wiedzieć, jakie przyjmujemy leki i czy w przeszłości mieliśmy kłopoty ze zdrowiem, ale jeśli tak, to jakie to były kłopoty. Dzięki temu, kiedy ulegniemy wypadkowi, ratownicy nie będą musieli niczego się domyślać i skupią się tylko na udzielaniu pomocy. Akcja wpisów "ICE" do telefonów komórkowych dopiero rozpowszechniana jest na terenie Polski. Przyłączając się do niej pomożemy sobie i ratownikom, którzy w bardzo krótkim czasie muszą podejmować niekiedy kilka decyzji, na miejscu wypadku lub innego zdarzenia, ratujących nasze życie. Ta niewielka czynność może im to znacznie ułatwić.

Przeczytaj pełną treść informacji http://strazmiejska.pruszkow.pl/sm3/aktualnoci/389-pomo-ratownikom-wpisz-w-telefonie-numer-ice-

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.