Rozmowy z Prezydentem o transporcie

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Na pierwsze spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy o Pruszkowie", które odbyło się z inicjatywy Prezydenta Miasta Pawła Makucha, przybyli mieszkańcy zainteresowani tematyką transportu. Odbyło się ono w poniedziałek, 29 kwietnia 2019 roku w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Nie zawiedli mieszkańcy, którzy przybyli, by podzielić się z Prezydentem i jego Zastępcami uwagami na temat funkcjonowania komunikacji zbiorowej na terenie Pruszkowa oraz postulatami dotyczącymi codziennych dojazdów do Warszawy. Omówiono sprawy najbardziej nurtujące, m.in. rozkłady jazdy i dostęp do nich, stan techniczny pojazdów obsługujących pruszkowskie linie, podejście kierowców do pasażerów. Prezydent poinformował, że niebawem wejdą w życie zaktualizowane rozkłady jazdy autobusów, zwiększy się częstotliwość kursów linii najbardziej obciążonych, a linia 5 zostanie poprowadzona nową trasę. O szczegółach będą Państwo poinformowani. Połączenie autobusowe Pruszkowa z Warszawą, to drugie zagadnienie poruszane podczas spotkania.  Prezydent poinformował, że w najbliższym czasie Zarząd Transportu Miejskiego przedstawi trzy propozycje połączeń ze stolicą. Po konsultacjach zostaną wybrane rozwiązania najkorzystniejsze dla (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/komunikacja/komunikacja-miejska-zastepcza/aktualnosci/rozmowy-z-prezydentem-o-transporcie
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.