Bal karnawałowy w przebraniach

Opublikowano: ; Źródło: Miasto Pruszków

Długo wyczekiwany karnawałowy dla seniorów odbył się we wtorek 13 lutego w Spółdzielczym Domu Kultury. Był to bal ostatkowy i tym razem seniorzy mieli możliwość przebrania się. Na bal zawitały czarownice, arabowie i arabki, Czerwony Kapturek, damy i inni bajkowi goście. Seniorzy, którzy nie zdecydowali się na przebranie mieli do dyspozycji gadżety (maski, czapeczki), które organizator imprezy - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie - pozyskał od sponsorów. Specjalnymi gośćmi na imprezie byli: Prezydent Miasta Pruszkowa Jan Starzyński, Zastępcy Prezydenta – Andrzej Kurzela i Michał Landowski oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Teresa Kostrzewska. Prezydenci, którzy przy tej okazji obdarowali uczestników walentynkowymi balonikami wybierali również najlepiej przebranych seniorów startujących w konkursie. Zwycięzcy zostali nagrodzeni voucherami do pruszkowskich: restauracji, pizzerii i kawiarni. Nagrody pozyskał MOPS. W sumie w zabawie wzięło udział około 100 osób. Imprezę prowadził DJ Kriss. Była ona zorganizowana w ramach realizacji projektu obywatelskiego Seniorada II - inicjatywy społecznej, utworzonej w ramach Budżetu Obywatelskiego Pruszkowa 2018 i (...)

Przeczytaj pełną treść informacji http://www.pruszkow.pl/dla-mieszkancow/kultura/aktualnosci/bal-karnawalowy-w-przebraniach

Kalendarz wydarzeń

Wszystkie wydarzenia
Serwis używa plików cookies w celach konfiguracyjnych, statystycznych i marketingowych. Możesz wyłączyć akceptowanie cookies w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz tutaj.